AKTUALNOŚCI

OSTATNIE MIESZKANIE SPRZEDANE!

18.02.19

Kolejny powód do świętowania! Właśnie zostało sprzedane ostatnie mieszkanie w ŻOLI ŻOLI. Wszystkim zaangażowanym w sprzedaż i w realizację projektu bardzo dziękujemy! Dziękujemy naszym klientom za zaufanie.

80% stanu zaawansowania

28.12.18

Zakończono prace tynkarskie oraz montaż wind we wszystkich klatkach budynku. Trwają prace związane z układaniem płytek gresu, szpachlowaniem ścian oraz wykonaniem elewacji wraz z montażem balustrad.

Wiecha na ŻOLI ŻOLI

28.08.18

23 sierpnia na dachu inwestycji Żoli Żoli zawisła tradycyjna wiecha. To symboliczny znak, zakorzeniony w tradycji budowlanej, oznaczający zakończenie stanu surowego budynku. Żoli Żoli to modernistyczna inwestycja, zlokalizowana przy ulicy Rydygiera 6 na warszawskim Żoliborzu.

czytaj więcej...

Żoli Żoli wkroczyło w ostatni etap budowy: zamykając stan surowy, zaczynamy prace wykończeniowe. To dla nas bardzo ważny etap, budynek nabiera swojego charakteru. Jestem przekonany, że nasz partner, NDI SA, który słynie z wysokiej jakości dołoży wszelkich starań, żeby przyszli mieszkańcy byli zadowoleni z efektu prac. – podsumowuje Arie Koren, CEO Okam. – Wspólnie postawiliśmy na dobrej jakości materiały i najlepsze wykonawstwo – dodaje Koren.

 

W ramach inwestycji powstają dwa kameralne budynki z łącznie 234 mieszkaniami, o zróżnicowanej powierzchni – od 27 do 113 m2. Wysokość mieszkań w całym budynku A będzie wynosić prawie 3 m, a w budynku B 2,7 m. Na kondygnacji parterowej zaplanowane zostały lokale usługowe, w których znajdować się będą niezbędne dla mieszkańców sklepy i punkty usługowe. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, głownie ze względu na swoją jakość i lokalizację. Na dzień 23 sierpnia sprzedanych zostało już 220 mieszkań.

 

– Jako Generalny Wykonawca mamy duże doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych, w tym także inwestycji o podwyższonym standardzie. Żoli Żoli to doskonale zlokalizowany projekt, w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. Jestem przekonana, że wspólnie z OKAM Capital zrealizujemy fantastyczny obiekt, z którego przyszli mieszkańcy będą bardzo zadowoleni – mówi Małgorzata Winiarek-Gajewska, Prezes Zarządu NDI SA.

 

Prace budowlane realizowane są zgodnie z harmonogramem, zakończenie inwestycji planowane jest na początek II kwartału 2019.

zwiń

22.06 Biuro Sprzedaży będzie nieczynne

20.06.18

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, iż dnia 22.06, biuro sprzedaży inwestycji Żoli Żoli będzie nieczynne.

 

Za utrudnienia przepraszamy. 

30.05 Biuro sprzedaży będzie nieczynne

29.05.18

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż dnia 30.05, biuro sprzedaży inwestycji Żoli Żoli będzie nieczynne.
W dniach 1-2.06 godziny pracy biura sprzedaży pozostają bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

25-26.05.2018 – SIEDZIBA ORAZ BIURO SPRZEDAŻY BĘDĄ NIECZYNNE

24.05.18

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 25.05.2018 r. siedziba firmy OKAM będzie nieczynna.

Natomiast w dniach 25-26.05.2018 r. nieczynne będzie biuro sprzedaży.

Za utrudnienia przepraszamy.

Realizacja kolejnego etapu inwestycji ŻOLI ŻOLI

12.03.18

W dniu 6 marca 2018 r. zakończono realizację czwartego etapu budowy polegającego m.in.  na wykonaniu stanu zerowego związanego z wykonaniem robót ziemnych (wykop) i konstrukcji w zakresie ścian, słupów i stropów kondygnacji -1, -2, -3. Powyższe prace zostały potwierdzone wpisem do dziennika budowy.

 
 
 

Żoli Żoli na targach mieszkaniowych

07.02.18

W dniach 17 i 18 lutego br. w centrum EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędą się Targi Mieszkań i Domów, których partnerem jest Okam wraz z projektem Bohema. Okam zaprezentuje swoje inwestycje na stoisku D2.

czytaj więcej...

Bohema, najnowszy projekt mieszkaniowy Okam, jest Złotym Sponsorem Tragów. Bohema to jedna z najciekawszych propozycji mieszkaniowych w Warszawie. To nowoczesne budynki, które powstaną w rewitalizowanej części Pragi. Stanowią część unikatowego konceptu, który łączy funkcje mieszkaniowe, usługowe, biurowe i kulturalno-społeczne.

Nowe budynki architekturą zewnętrzną będą nawiązywać do istniejących budynków historycznych po dawnej fabryce Polleny dzięki dużym płaszczyznom z cegły. Na elewacjach pojawią się także stalowe elementy balustrad, które formą korespondują z elementami technicznymi zabudowy przemysłowej. Wewnątrz w częściach wspólnych planowane jest wykorzystanie cegły rozbiórkowej z istniejących elementów zagospodarowania oraz wykorzystanie betonu architektonicznego w rejonie klatek schodowych oraz niektórych ścian w korytarzach. Poprzemysłowy charakter tego miejsca będą również podkreślały balkony oraz loggie poprzez surowość materiałów wykończeniowych. Nowoczesny i wysoki komfort mieszkania w unikalnym klimacie – to najkrótsze podsumowanie Bohemy.

 

Okam zaprezentuje także pozostałe swoje warszawskie inwestycje: Żoli Żoli, Vistę i Mokkę.

Żoli Żoli to ciekawy żoliborski adres: nieopodal Placu Grunwaldzkiego, przy ul. Rydygiera powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 27 do 113 m2. Są atrakcyjnie zaprojektowane: mają od 1 do 5 pokoi. Projekt wyróżnia wysokość mieszkań. W całym budynku A są ponad standardowo wysokie i mają 3 metry. Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i nawet niewielkie mieszkania wydają się bardziej przestronne. Mieszkania na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie, a penthouse’y loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone: duże i wysokie (nawet do 270 cm) panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. Aktualnie w sprzedaży pozostały mieszkania o metrażach od 41 do 107 m2.

 

Apartamenty Vista Mokotów wyróżnia znakomita lokalizacja. Zaciszna część ul. Woronicza (w okolicy ul. Etiudy Rewolucyjnej) położona jest w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Mieszkańcy znajdą odpoczynek i relaks na niedalekich Polach Mokotowskich lub bardziej kameralny na zielonym patio dostępnym tylko dla mieszkańców. Pobliskie szkoły, sklepy, kino czy centrum biurowe pozwalają cieszyć się z miejskiego życia i ograniczyć czas dojazdów. Vista posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie w tej inwestycji dostępne są mieszkania o metrażach od 55 do 162 m2.

 

W Mokka Mokotów przy ulicy Konstruktorskiej większość mieszkań stanowią lokale mniejsze i średnie – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 50 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 60 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują się dużą „elastycznością” i łatwością przeprojektowania, np. wydzielenia osobnego aneksu kuchennego z oknem czy dodatkowego pokoju. Mieszkania mogą być modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się potrzeb mieszkańców. Mokka dba o mieszkańców: do ich dyspozycji oddano fitness klub i bezpłatną wypożyczalnię rowerów. Budynek posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

 

Zapraszamy na stoisko D2, na którym będzie można poznać wszystkie realizowane przez Okam warszawskie projekty. Prezentują różne typy i możliwości miejskiego życia, ale łączy je jedno: wysoka jakość i ciekawe lokalizacje.

 

zwiń

Realizacja kolejnego etapu inwestycji ŻOLI ŻOLI

28.11.17

W dniu 22 listopada 2017 r. zakończono realizację trzeciego etapu budowy polegającego m.in.  na konstrukcji stanu 0, zakończeniu wykonywania płyty fundamentowej oraz zabezpieczeniu wykopu. Powyższe prace zostały potwierdzone wpisem do dziennika budowy.

ŻOLI ŻOLI z generalnym wykonawcą i prawomocnym pozwoleniem na budowę

14.06.17

OKAM podpisał umowę na generalne wykonawstwo z NDI. Umowa obejmuje realizację najnowszej inwestycji OKAM na stołecznym Żoliborzu. ŻOLI ŻOLI posiada również prawomocne pozwolenie na budowę.

czytaj więcej...

ŻOLI ŻOLI to inwestycja mieszkaniowa, która powstała w pracowni Płaskowicki i Partnerzy Architekci. Generalnym Wykonawcą została firma NDI, która posiada duże doświadczenie w realizacji inwestycji premium. – Działamy na polskim rynku od ponad 25 lat. Dzięki naszej wiedzy, zespołowi specjalistów, a także sprawdzonym podwykonawcom jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy standard wykonawstwa. ŻOLI ŻOLI to interesująca architektura w prestiżowej lokalizacji. Jestem pewien, że dzięki naszemu wkładowi pracy ta inwestycja będzie naprawdę „jolie”, czyli po prostu piękna –  mówi Jarosław Kosiński, Dyrektor Oddziału Centrum w NDI.

 

Prace na działce, na której powstaną dwa budynki w sumie liczące tylko 234 mieszkania rozpoczną się już w czerwcu.

 

Mieszkania w ŻOLI ŻOLI są zróżnicowane pod względem metrażu: od 27 do 113 m2 i atrakcyjnie zaprojektowane: mają od 1 do 5 pokoi. W całym budynku A mieszkania są ponad standardowo wysokie i mają prawie 3 metry (2,99 m). Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i nawet niewielkie lokale wydają się bardziej przestronne. Wszystkie mieszkania wyróżniają się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami z możliwością rearanżacji, np. podziałem kawalerki na 2 pokoje, czy wydzieleniem osobnej kuchni w większych mieszkaniach. Mieszkania na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie, a penthousy loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone: duże i wysokie (nawet do 2,70 m) panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. – To bardzo przemyślany i dobrze przygotowany projekt. Do tego w znakomitej lokalizacji. Żoliborz to jedna z najbardziej modnych dzielnic w Warszawie. I nie ma co się dziwić: kilka minut do centrum, świetnie skomunikowana, z dużą ilości zieleni oraz w pełni rozwiniętą infrastrukturą. Dzielnica, w której wiele się dzieje – mówi Arie Koren, CEO OKAM – ŻOLI ŻOLI już została doceniona przez Klientów.

 

Sprzedaż od połowy kwietnia prowadzona jest w nowym biurze na ul. Rydygiera 9b po sąsiedzku inwestycji. Bezpośrednio z okien biura sprzedaży będzie można zobaczyć, jak powstaje Żoli Żoli.

zwiń

ŻOLI ŻOLI: piękne mieszkania, żoliborski adres. Twoje miejsce na Żoliborzu.

22.02.17

OKAM Capital uruchamia kolejną inwestycję: 1 lutego wystartowała sprzedaż ŻOLI ŻOLI, inwestycji położonej na zielonym Żoliborzu przy ulicy Rydygiera 6.

czytaj więcej...

ŻOLI ŻOLI to projekt elegancki i modernistyczny, nawiązujący charakterem do dzielnicy, w której powstaje. Jest to kameralna inwestycja licząca tylko 234 mieszkania w dwóch budynkach. – Lekka, nowoczesna architektura nawiązuje do żoliborskiego klimatu. Zawsze staramy się, aby nasze projekty pasowały do okolicy i czerpały z otoczenia to, co najlepsze. Już sama marka projektu nawiązuje do nazwy dzielnicy Żoliborz: po francusku jolie (czytaj: żoli) znaczy „piękny, ładny” i taki jest właśnie ten projekt: po prostu piękny jak Żoliborz. Prosty budynek w swojej wymowie nawiązuje do architektury lat 20. XX wieku. – mówi Arie Koren, CEO OKAM Capital – Zadbaliśmy o wszelkie szczegóły: eleganckie lobby, wysokiej jakości wykończenia, elewacja z elementami drewnopodobnymi. Ten projekt jest wysmakowany. Z drugiej strony wygodny i funkcjonalny: wejścia ze wszystkich stron, specjalna platforma dla osób niepełnosprawnych i dziecięcych wózków. Do dyspozycji mieszkańców rowerownie, wózkownie oraz pokój zabaw dla najmłodszych.

Budynki łączy zielony, otwarty dziedziniec, na którym mieści się plac zabaw.

Na podkreślenie zasługuje lokalizacja ŻOLI ŻOLI – Mówi się, że w osobowości Żoliborzan i charakterze lokalizacji tkwi siła, która jak magnes przyciąga tu kolejnych mieszkańców. I nie ma się czemu dziwić. Ta najmniejsza dzielnica Warszawy bezpośrednio graniczy ze Śródmieściem. Jest równocześnie najbardziej zieloną (największa powierzchnia zielona na mieszkańca) i kameralną częścią Warszawy. Pełna kawiarni, restauracji, winiarni, licznych sklepików i miejsc stworzonych do spotkań i relaksu. ŻOLI ŻOLI sąsiaduje bezpośrednio z parkiem, z „Figlami i psotami’- jednym z najfajniejszych placów zabaw w mieście. Tuż obok przy Rydygiera budowane jest nowe przedszkole. W pobliżu działają znane i uznane kawiarnie, piekarnia i lodziarnia (Sam, Lodziarnia „Ulica Baśniowa”, Sucre) oraz inne sklepy i punkty usługowe. 5 minut na piechotę do dużego centrum handlowego Arkadia. Dwa kroki od przystanków tramwajowych i autobusowych, z łatwym i szybkim dojazdem do tras S8 i S7. Wkrótce rozpocznie się rewitalizacja Placu Grunwaldzkiego, który stanie się warszawskim lokalnym centrum, czyli przyjazną przestrzenią rekreacyjną, przystosowaną do ruchu rowerowego i pieszego. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać do żoliborskiego adresu?

Projekt wykonała renomowana pracownia Płaskowicki + Partnerzy Architekci znana m.in. z projektów dla Zdrojowej Invest: Apartment w Kołobrzegu czy Apartment Baltic Park Molo w Świnoujściu, Konstruktorska Residencial Matexi czy Brama Północna – centrum biurowe w Warszawie.

Sprzedaż ruszyła 1 lutego i jest prowadzona w biurze sprzedaży OKAM Capital przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1. W ciągu kilku miesięcy biuro sprzedaży zostanie przeniesione na teren budowy.

zwiń


Dla naszych przyszłych mieszkańców oraz wszystkich Żoliborzan zamieszczamy tu bieżące informacje z terenu budowy. Zdjęcia z kolejnych etapów będziemy prezentować tak często, jak to możliwe, w miarę postępu prac. Tak teren inwestycji wygląda obecnie:

 

Start budowy
Wykonanie stanu zero
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Zakończenie prac budowlanych